326 квітня 2018 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Право». У конкурсі взяли участь 195 робіт.

Студентка 2 курсу факультету Менеджмент Солопихіна Дарина посіла почесне 3-е місце, яка продемонструвала високий рівень правової підготовки та обійшла представників юридичних внз. Робота написана під керівництвом доцента кафедри правового забезпечення господарської діяльності Домбровської Алли Володимирівни.

Вітаємо кафедру правового забезпечення господарської діяльності, яка підготувала ще одного переможця Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт та бажаємо її представникам творчої наснаги, професійного зростання та нових перемог!

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ