1Відповідно до Угод про партнерство у проведенні міжнародного моніторингового дослідження якості освіти PISA-2018 між Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти та Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова який виступив у якості ексклюзивного партнера у забезпеченні якісного проведення дослідження.

З метою мотивування в участі у дослідженні та заохочення учасникам надаються цінні подарунки - по три персональні комп’ютери (планшети). Визначення переможців відбулося 03.05.2018 проводилося шляхом випадкового вибору учасника. Особи, які не взяли участь у дослідженні, не брали участі у розіграші.

З урахуванням аналізу кількісного складу учасників, розіграш цінних подарунків розподілився наступним чином: для Харківської області розіграш для міста Харкова і Харківської області проводився окремо, відповідно два подарунки для учасників міста та один подарунок - для області. Переможцями стали учасники PISA-2018 із наступних закладів освіти Харківської області: - Окружний опорний заклад "Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С. Колісника"; - Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №143 Харківської міської ради Харківської області; - Харківський коледж Державного університету телекомунікацій.

Вручення призів переможцям розіграшу відбудеться 17 травня 2018 року о 12.00 у приміщенні Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019