Вітаємо фольклористичний колектив «Дана» студентського клубу Університету і ії керівника Альону Миколаївну Кипаренко з перемогою (2 місце) у Міжнародному конкурсі «Хай пісня скликає друзів» м. Чернівці!

З 22-27 квітня Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича вітав зі святом високого вокально-хорового мистецтва й виконавської майстерності колективи з багатьох навчальних закладів України та інших країн світу. Приємно констатувати ,що цей Міжнародний конкурс - фестиваль зароджувався на сході країни- Луганщині, а відновив свою роботу на заході - у Чернівцях. В цьому є символ нашого єднання та кращого майбутнього.

Сьогодні фестиваль переживає відродження: сотні виконавців, міжнародне журі (Молдова, Румунія, Австрія, Китай, Італія) він став своєрідним майданчиком для щорічних зустрічей не лише митців, а й дипломатів ,бізнесменів, політиків за покликом серця в ім’я миру і процвітання України.

Участь нашого колективу «Дана» у вокально-хоровому змаганні в м.Чернівці, дає нагоду продемонструвати свої здібності ,отримати визнання журі, а також представити нашу Альма- матір на молодіжному міжнародному музичному форумі «Хай пісня скликає друзів».