1В рамках візиту Повноважний Посол Республіки Ліван в Україні відвідав міжнародний українсько-ліванський центр, ознайомився з сучасними лабораторіями Університету і новим способом роботи з іноземними студентами – «Єдиним вікном» адміністративних послуг.

Новітня та зручна технологія взаємовідносин зі студентами є частиною факультету по роботі з іноземними студентами. Також пан Алі Дахер зустрівся зі студентами з Республіки Ліван.

Повноважний Посол відмітив розвинуту матеріально-технічну базу та цікаві для студентів з Лівану спеціальності, які пропонує Університет.

У подальших планах пан Алі Дахер запропонував допомогу у налагодженні співпраці із вищими навчальними закладами та підприємствами Лівану для обміну досвідом та подальшої співпраці.

Вступ2019

Баннер Довідника 2018