24 квітня розпочала свою роботу ХІ Всеукраїнська студентська науково-технічна конференція «Сталий розвиток міст» (83-тя студентська науково-технічна конференція ХНУМГ ім. О.М. Бекетова). В конференції прийняли участь 1005 студентів, у тому числі з інших вищих навчальних закладів: Харківського національного автомобільно-дорожнього університету; Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка; Харківського національного університету радіоелектроніки.

Конференція охопила такі наукові напрями:

• прогнозування, регулювання, оптимізація інженерної інфраструктури і транспортних процесів міст;
  • дослідження проблем інженерної екології урбанізованих територій;
  • поліпшення якості господарсько-питної води і води, що скидається в водойми;
  • урбоекономіка;
  • проблеми синергізму і диверсифікації в процесі формування оптимальних економічних структур житлово-комунального господарства України;
  • розробка та впровадження технічних засобів експлуатації електротранспорту, електропостачання та освітлення міст;
  • архітектура, будівництво і реконструкція;
  • створення прогресивних будівельних конструкцій, матеріалів і технологій, що забезпечують ефективність будівництва і модернізацію будинків і споруд міського і регіонального значення;
  • інформаційні та комп'ютерні технології раціональної експлуатації і управління міським господарством.

На пленарному засіданні учасників конференції привітав перший проректор Університету, професор Стадник Григорій Васильович.

Свої доповіді презентували студенти з різних факультетів університету, а саме:

• Адаменко А.В., студентка 5 курсу факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва;
  • Мохонько А.М., студентка 4 курсу факультету інженерних мереж та екології міст;
  • Дудник О.А., студент 5 курсу факультету інженерних мереж та екології міст;
  • Красношапка К.І., студентка 5 курсу факультету електропостачання і освітлення міст;
  • Черкас Я.В., студент 4 курсу факультету менеджменту.

За результатами пленарного засідання студенти-доповідачі отримали грамоти та дипломи. 25 і 26 квітня робота конференції буде продовжена, відбудуться засідання секцій, та будуть видані збірники тез доповідей.

Оргкомітет конференції висловлює подяку усім учасникам за активну роботу, та бажає подальших успіхів і наукових досягнень.

баннер ТСЛ

Вступ2019