IMG 197519 та 20 квітня в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова на базі кафедри іноземних мов відбувся ІV Міжнародний Форум молодих вчених «Молоді дослідники в глобалізованому світі: перспективи та виклики». Робочими мовами Форуму були англійська, німецька та французька.

В Форумі взяли участь 147 учасників з 7 країн світу (Україна, Сполучені Штати Америки, Канада, Німеччина, Фінляндія, Естонія та Болівія) та 11 університетів України.

Тематичні напрями роботи Форуму:

1. Питання розвитку сучасного демократичного суспільства.
  2. Інноваційні тенденції розвитку менеджменту та туризму.
  3. Розвиток сучасної економіки та фінансової безпеки.
  4. Сучасні досягнення в інженерних науках, екології та архітектурі.

Учасники Форуму одержали грамоти та дипломи. За матеріалами роботи Форуму буде видано збірку наукових праць.

DSC 1001 DSC 1002  DSC 1009

В рамках Форуму молодих вчених «Молоді дослідники в глобалізованому світі: перспективи та виклики» 19 квітня проходив семінар «Академічне письмо англійською мовою», в якому брали участь 40 викладачів, студентів ступеня доктора філософії та студентів магістрів ХНУМГ ім. О. М. Бекетова та 8 інших університетів Харкова, що готуються до складання міжнародних іспитів з англійської мови.

IMG 1965  IMG 1982  IMG 1990

Семінар підготовлено за участі Центру суспільних зв’язків посольства США в Україні. Проводив семінар провідний спеціаліст з викладання англійської мови професор Ніколас Гордон (США), який в даний час працює в Києво-Могилянській академії. На семінарі було продемонстровано інтерактивні інноваційні методи навчання та новітні інформаційні технології.

IMG 2722 IMG 2725  IMG 2726

IMG 2743 IMG 2767 IMG 2774