20 квітня кафедра лісового та садово-паркового господарства факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова спільно з Комунальним закладом «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» і Харківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства а також з Харківським обласним товариством лісівників України проводили фінал І обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів (далі – Зліт).

Зліт проводився на базі кафедри лісового та садово-паркового господарства з метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній та дослідно-експериментальній роботі в галузі лісового господарства, збереження біологічного різноманіття лісових екосистем, підвищення ефективності та якості роботи учнівських лісництв.

З вітальними словами при відкритті зльоту виступали ректор Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова – Бабаєв В.М., перший заступник начальника Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства – Попов О.Ф., декан факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова – Рищенко Т.Д., завідувач кафедри лісового і садово-паркового господарства – проф. Ткач В.П., заступник директора Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості – Посмітна Ю.А.

У Зльоті взяли участь представники восьми кращих учнівських лісництв: Високобірське учнівське лісництво Балаклійського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»; Чемужівське учнівське лісництво Чемужівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Оскільське учнівське лісництво Оскільського навчально-виховного комплексу; Утківське учнівське лісництво Утківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Бабаївське учнівське лісництво Бабаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Потапенка П.О.; Васищевське учнівське лісництво Васищевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Учнівське лісництво Красноградського районного Центру дитячої та юнацької творчості та Петрівського навчально-виховного комплексу; Подолянське учнівське лісництво Подолянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Вовчансько-Хутірське шкільне лісництво Вовчансько-Хутірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Гутянське шкільне лісництво Гутянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У рамках заходу було представлено виставку досягнень учнівських лісництв, на яку учні представили творчі звіти, фоторепортажі про проведену природоохоронну роботу, щоденники дослідницької роботи з лісового господарства, власноруч виготовлені наочні посібники (колекції, гербарії, муляжі), вироби з природного матеріалу.

Юні лісівники, використовуючи мультимедійні презентації, доповіли про науково-дослідницьку та агітаційно-просвітницьку природоохоронну діяльність, впровадження інноваційних технологій вирощування лісових культур, зв’язки з лісгоспами та науково-дослідними установами.

Для учасників Зльоту було проведено пізнавальну екскурсію в музеї історії Харківського національного університету міського господарства імені Олексія Миколайовича Бекетова.

Відповідно до висновків журі переможцями І обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів визнано:

Гран-прі конкурсу здобули юні лісівники Чемужівського учнівського лісництва, які візьмуть участь у ХІІ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, що відбудеться у Сумській області восени 2018 року.

І місце:

- Високобірське учнівське лісництво Балаклійського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

ІІ місце:

- Оскільське учнівське лісництво Оскільського навчально-виховного комплексу;

ІІІ місце:

- Утківське учнівське лісництво Утківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Переможці Зльоту були нагороджені грамотами та подарунками.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

І тур 2020

Довідник абітурієнта ХНУМГ 2019