Перемога кафедри ТіГГ ХНУМГ19 квітня 2018 року на базі Одеської національної академії харчових технологій відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

За результатами конференції студентка групи ММГКТС2017-2 кафедри Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Костіна Крістіна Миколаївна з науковою роботою, виконаною на тему «Дослідження мотивації персоналу на підприємстві гостинності» (науковий керівник – доц. Оболенцева Л. В.) – призер та дипломант третього ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Щиро вітаємо Костіну К. М. та її наукового керівника з перемогою, пишаємося та бажаємо подальших наукових успіхів!

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ