001002Робочі зустрічі учасників проекту відбулися у Університеті Тор Вергата (Фото 1, 2) та в Римському університеті ла Сап'єнца, Італія у період з 9 по 13 квітня. На робочих зустрічах були присутні університети партнери програми SmaLog з України та Грузії.

r4 01r4 02

r4 04Основні питання були зосереджені на розробці модулів магістерської програми «Розумний транспорт та логістика для міст», затверджено перелік обладнання для організації сучасних науково-дослідних лабораторій. Європейськими партнерами представлені критерії якості освіти (IQAS) в університетах ЄС.

r4 05Професорсько викладацький склад Університетів Риму представив підручники, обладнання, програмне забезпечення та сучасні наукові розробки, що пов’язано зі SmaLog.

В рамках обміну досвідом та подальшої продуктивної співпраці представники університетів партнерів України представив науково-дослідні досягнення в рамках напрямків розвитку вантажних перевезень, логістики та розумного транспорту.

Доцент кафедри Транспортних систем і логістики ХНУМГ ім. Бекетова Марія Володимирівна Ольхова представила основні розробки кафедри.

r4 06r4 07

r4 08r4 09

Після проведених зустрічей в Університетах партнерах Європи, наступним і дуже важливим кроком команди SmaLog є розробка передової Магістерської програми відповідно до стандартів ЄС та Болонського процесу.

r4 10r4 11

Кафедри ХНУМГ