1

2

3

4

Аспірантура

5

viber imageВ Університеті пройшло Пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегія розвитку міст: молодь і майбутнє (інноваційний ліфт)», у якій взяли участь школярі, студенти та молоді науковці ХНУМГ імені О.М. Бекетова, вищих навчальних закладів Києва, Одеси, Львова та Республіки Білорусь.

22Пленарне засідання конференції проходило у рамках проекту «БекетовУрбанФест», метою якого є інформування про напрями розвитку міст та територій, а також презентація міста Харкова як європейського міста, комфортного для життя. Для учасників конференції було проведено відео-презентацію міста Харкова та Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Учасники конференції презентували доповіді, присвячені розвитку архітектури, досягненням систем Smart city, інклюзивному туризму та перспективам розвитку міста, в тому числі за рахунок реалізації проектів, розроблених школярами. Учасники конференції отримали Сертифікати, а збірки тез доповідей будуть відправлені електронною поштою після формування збірника.

23

Очікуємо нових заходів у рамках «БекетовУрбанФесту» та бажаємо молодим науковцям не зупинятися на досягнутому та продовжувати свою науково-дослідницьку роботу. Чекаємо її результатів вже наступного року у рамках традиційної конференції «Стратегія розвитку міст: молодь і майбутнє (інноваційний ліфт)».

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні