94 квітня в Університеті розпочалися заходи масштабного проекту «Бекетов Урбан Фест» - молодіжного фестиваля, метою якого є презентація іміджу міста Харкова як потужного туристського, освітнього, промислового, інноваційного бізнес-центру, який не лише активно розвивається, але й зберегає свою архітектурну спадщину - історичний архітектурний образ, створений провідним українським архітектором Олексієм Миколайовичем Бекетовим.

1Відкриття Фесту розпочалося із «Ярмарку можливостей» - виставки додаткових освітніх можливостей для школярів, студентів та молоді Харкова. На ярмарку були представлені міжнародні, Всеукраїнські та регіональні громадські організації, а також центри та відділи Університету, які працюють у напрямі реалізації студентського потенціалу. Відкрив Ярмарок можливостей Ректор Університету Володимир Бабаєв.

Важливим досягнення роботи над проектом стало підписання між Асоціацією правозахисних організаторів студентів та профкомом студентів Університету договору про відкриття в ХНУМГ імені О.М. Бекетова Центру оформлення міжнародних студентських квитків ISIC. Проект ISIC для Університету презентував Президент АПОС Україна Володимир Майданюк, який вручив Володимиру Бабаєву перший міжнародний викладацький квиток. Центр Університету став третім в Харкові та 33 в Україні. Тепер студенти та викладачі зможуть подорожувати зі знижками по всьому світу.

Для відвідувачів Ярмарку було презентовано міжнародні програми обмінів від нашого партнера AIESEC - міжнародної молодіжної організації, яка створює можливості для талановитої молоді у всьому світі, та розвиває лідерство серед молоді за допомогою міжкультурних обмінів. Програми обмінів та стажувань були також представлені громадською організацією «Мульті Культі», яка займається міжнародними проектами та волонтерськими заходами у місті Харкові.

В рамках Ярмарку студенти змогли ознайомитися із науково-дослідницькими розробками Університету, міжнародними проектами та програмами, роботою Україно-Польського, Україно-Канадського культурно-освітніх центрів, можливостями розвитку власної кар’єри, відкриття бізнесу, реалізації творчих спортивних та організаторських здібностей. Великою популярністю користувався інтерактив із представниками Україно-Китайського культурно-освітнього центру при Університеті. Представники центру навчали відвідувачів каліграфії та допомагали малювати ієрогліфи, а також розповіли про правила стародавніх китайських настільних ігор. Студенти отримали інформацію про можливості вивчення в Університеті англійської, китайської, польської, німецької, французької, італійської мов.

Вже в кінці квітня планується відкриття центру трансферу технологій «Мегаполіс», який було візуалізовано за допомогою відео-презентації на Ярмарку. Усі учасники Ярмарку можливостей отримали Сертифікати від профкому студентів.

Паралельно із Ярмарком можливостей працювали Бекетівські воркшопи «Харків SMARTCITY» - презентація системи житлово-комунального господарства сучасного «розумного» міста. Основною аудиторією воркшопів стали школярі. Вони могли побачити сучасні лабораторії Університету – унікальні комплекси для підготовки майбутніх фахівців та розробки інноваційних технологій та проектів у сфері електроенергетики, альтернативної енергетики, енергетичного аудиту, ефективного використання енергії. Найяскравіший майстер-клас був презентований від архітекторів Університету – справжня художня майстерня. Було презентовано сучасні будівельні технології та прилади для перевірки міцності бетону при будівництві нових будівель та споруд. Школярі змогли провести геодезичні виміри та дізналися про можливості геоінформаційних систем. У рамках ділової гри «Валюти світу» учасники проекту мандрували у різні країни та відгадували їх валюти, створюючи інтерактивну карту. Бажаючі покаталися на електромобілі, який спроектований студентами та викладачами Університету. Побачили справжню нафтову вишку у лабораторії транспортування нафти і газу. Та змогли відчути себе «ревізорами» в імпровізованому ресторані, де навчилися правилам сервірування та орігамі.

1921

Після заходів відбулися два майстер-класи – «Ефективні презентації» від начальника Відділу корпоративних комунікацій і PR ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Ольги Кравець та «Візуалізація резюме» від провідних фахівців з профорієнтації Харківського центру зайнятості Поставної Наталії та Рослякової Сніжани.

Напружений графік проведення заходів допоміг встигнути максимально повно презентувати для студентів та школярів можливості побудови власного майбутнього у рідному місті та рідній країні. Висококваліфіковані фахівці, які будуватимуть міста та розвиватимуть території – це майбутнє нашої країни. А Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова – унікальних вищий навчальних заклад, який здійснює підготовку саме таких фахівців.

Запрошуємо вас відвідати інші заходи у рамках Бекетов Урбан Фесту:

• 11/04/2018 14:30 — Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія розвитку міст: молодь і майбутнє (інноваційний ліфт)»:пленарне засідання Міжнародної конференції, присвяченої актуальним питанням розвитку міст та територій;
  • 18/04/2018 14:30 — Батл проектів з розвитку міста «Бекетівський ринг»:конкурс-захист проектів, присвячених розвитку міст та територій;
  • квітень, час уточнюється — Кінопоказ «Архітектурна спадщина Олексія Бекетова — обличчя Харкова»;
  • травень, час уточнюється — Бекетівська квест-екскурсія «Харків Бекетівський»;
  • липень, час уточнюється — Бекетівська кіно-ніч під відкритим небом.

Вхід на всі заходи Фесту вільний.

Інформація розміщена: http://ps.kname.edu.ua/index.php/en/

Додаткова інформація за телефоном +380956911468

Будемо раді вітати Вас у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова!