1

2

3

4

Аспірантура

5

1 Афіша27 березня 2018 р. в музейному комплексі університету відбулися заходи до 156-й річниці з дня народження зодчого Олексія Миколайовича Бекетова. Напередодні дня Ангела Олексія Миколайовича та свята Теплого Олексія, яке традиційно відзначала родина Бекетових в своєму колі, відкрилася виставка документів ЦДНТА України та в музейному лекторії відбулася лекція «Екскурс в історію архівного надбання академіка архітектури О. М. Бекетова».

В. о. директора ЦДНТА України М. А. Балишев виступив з вітальним словом, представив Центральний державний науково-технічний архів України. Науковий співробітник ЦДНТА України Г. С. Голубкіна провела лекцію та розповіла про фонд особового походження О. М. Бекетова (ознайомила відвідувачів виставки з історією фонду, охарактеризувала його зміст, структуру та документальний склад, представила електронну презентацію, в якій на основі архівних документів наведено факти з біографії О. М. Бекетова).

23

45

10Слухачами музейного лекторію були співробітники університету, активні учасники всіх заходів музею, співробітники наукової бібліотеки та студенти факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва. Майбутні архітектори – студенти ІІІ та IV курсів щиро зацікавилися творчістю великого зодчого та архівною спадщиною О. М. Бекетова, до оригіналів якої можливо доторкнутися в знаній державній архівній установі, отримати фаховий коментар, як працювати з архівними документами. Наразі студенти отримали запрошення до ЦДНТА України, де матимуть можливість використати архівну спадщину в своїй професійній освіті.

Студенти ознайомилися з експозиціями музейного комплексу та змогли оцінити відновлену реставрацією архітектурну красу старовинного особняку ХIХ сторіччя, де розміщується музей. Побачити в рідному університеті та зрозуміти, що таке анфіладні зали, архітектурно композиційні елементи та художній декор інтер’єрів залів музейного комплексу. Студенти висловили бажання прийти до музею ще раз на тематичні екскурсії з історії навчального закладу.

76

98

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 243 гостей та користувачі відсутні