30-31 березня 2018 року у центрі International House of Sport відбувся відкритий чемпіонат міста Харкова з армрестлінгу, який проводився Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради спільно з Харківською Федерацією Армспорту.

У змаганнях прийняло участь понад 60 спортсменів з міста Харкова, та інших регіонів України. Збірна Університету прийняла участь у змаганнях і посіла 1 загальнокомандне місце.

В особистому заліку призерами стали наступні студенти нашого Університету:

1. Мірошниченко Інесса (ЕОНС 2015-1) – 2 місце (до 60 кг);
  2. Йолкіна Наталія (А 2016-1) – 2 місце (+ 60 кг);
  3. Савіч-Заблоцька Тамара (А-2016-3) – 3 місце (+ 60 кг);
  4. Зуй Максим (ВВ 2014-1) – 3 місце (до70 кг).
  5. Кравченко Антон (Армрестлінг клуб ХНУМГ) – 2 місце (до 86 кг).

Переможцям і призерам були надані грошові призи і подарунки від спонсорів.

Змагання обслуговували викладачі та співробітники кафедри ФВіС, а саме: Безкоровайний Д. О. – головний суддя (нац. кат.), Власко С. В. – заступник головного судді, Звягінцева І. М. – головний секретар.

Кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб студентів вітають команду та тренера Безкоровайного Д. О. з успішним виступом на змаганнях та бажають подальших спортивних успіхів!

ВСТУП2019

VstupINFO