1З 21 по 23 березня 2018 року студенти факультету «Транспортних систем та технологій», кафедри «Електричного транспорту» брали участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади за напрямом «Електромеханіка», що проходила у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського (м. Кременчук).

2За результатами олімпіади студент групи ЕТ2015-1у – Белай Володимир Володимирович посів II місце.

Студенти факультету – Ромашко Деніс Олександрович (гр. СА2015-1у), Живогляд Богдан Олександрович (гр. СА2015-1у), Петросян Едуард Арменович (гр. ЕТ2015-1у), Белай Володимир Володимирович (гр. ЕТ2015-1у) отримали за участь в олімпіаді грамоти.

Науковий керівник студентів – к.т.н., старший викладач кафедри «Електричного транспорту» Колотіло Віталій Іванович.

Вітаємо студентів та його наставника з успішним виступом та бажаємо подальших творчих та наукових успіхів!

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ