Харківський національний університет запрошує охочих відвідати персональну виставку «Святковий салат» викладача кафедри «Дизайн та образотворче мистецтво», а також талановитого художника Олександра Іванова-Нікольського.

Колекція яскравих робіт виконана графічно з використанням м’яких матеріалів: соус, сангіна, пастель - прикрасила перший поверх головного корпусу університету.

За словами автора, сюжетні роботи покликані наочно подати приклад студентам манеру виконання «A la prima».

Жіночі портрети у стилі фентезі з нотами символізму, у поєднанні з сонячними пейзажами та натюрмортами, відбивають святковий весняний настрій.

Дякуємо митцю за чудовий початок сезону та бажаємо наснаги для нових творчих звершень!

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ