1Вітаємо студентів факультету «Транспортних систем та технологій» спеціальності «Охорона праці» з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Цивільний захист»!

22-23 березня 2018 року у Національному авіаційному університеті (м. Київ) за результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
з дисципліни «Цивільний захист»:

Дипломом І ступеня нагороджено Коваль Вікторію Андріївну, студентку 5 курсу спеціальності «Охорона праці» за І місце в групі ВНЗ
зі спеціальністю підготовки «Цивільний захист».

Керівник – к.т.н., доц. кафедри «Охорона праці та безпека життєдіяльності» Рогозін Анатолій Сергійович.

Сертифікатами учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Цивільний захист» були нагороджені студенти факультету «Транспортних систем та технологій» Волошин Вадим Сергійович та Карасенко Юлія Валеріївна.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших творчих злетів!

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ