DSC0361715 березня 2018 року  в Палаці дітей та юнацтва м. Києва відбулась визначна й урочиста подія освітньої галузі України – відкриття IX міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та VII міжнародної виставки освіти за кордоном „World Edu”, організатором яких є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук України.

Перед початком урочистої частини художні колективи Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди створювали святковий настрій. У залі панувала тепла, затишна атмосфера, а кожен колектив, що виходив на сцену, зустрічали й проводжали бурхливими оплесками.

Організаторів, учасників і гостей з відкриттям IX міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» привітали листами голова Верховної Ради України Парубій А. В., Народний депутат України, академік Національної академії педагогічних наук України Курило В. С.; найщиріші побажання виголосили: президент Національної академії педагогічних наук України, академік НАН України та НАПН України Василь Кремень; в.о.директора ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України Спірін О.М.; виконавчий директор освітянських заходів Віталій Сокол.

Під час проведення IX міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та VII міжнародної виставки освіти за кордоном „World Edu” експозицію Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова представляли директор навчально-наукового інституту підготовки кадрів вищої кваліфікації д. т. н. Харченко В.Ф., професор кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, к. т. н. Пан М. П., співробітник Університету Холодна Н. В .

Наша експозиція була представлена банерами підрозділів Університету, які утопали в зелені і квітах від Житлово-комунального коледжу ХНУМГ імені О. М. Бекетова.

Експозиція Університету не залишила байдужим жодного відвідувача виставки.

Представники Університету приділяли увагу потенційним абітурієнтам та їхнім батькам, колишнім випускникам Університету, знайомили відвідувачів виставки з організацією навчального процесу, інформували про нові програми навчання, міжнародні проекти і програми, підготовчі університетські курси, можливості розвитку в рамках Університету і про його досягнення.

Наш Університет приймав активну участь не тільки у роботі виставки, представивши експозицію, але й у конкурсах, які було організовано в рамках виставки. На виставці відбулась церемонія нагородження навчальних закладів-переможців конкурсів.

DSC03623У день урочистого відкриття наш Університет удостоєно Почесною нагородою рейтингового виставкового конкурсу Гран-Прі „Лідер наукової та науково-технічної діяльності”, а ректора Університету БАБАЄВА В. М.Почесним дипломом.

DSC03643В тематичній номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу» за інноваційну розробку «Упровадження “ХМАРНИХ” технологій МICROSOFT AZURE в освітній процес вищого навчального закладу» Університет нагороджено Золотою медаллю. DSC03653Відповідно до рейтингу вищих навчальних закладів України за показниками міжнародної наукометричної бази даних SciVerse Scopus вручено сертифікат «Якості наукових публікацій».

Вітаємо ректора ХНУМГ імені О. М. Бекетова доктора наук з державного управління, професора  Бабаєва В. М. та колектив Університету з визначними винагородами, бажаємо оптимізму, невичерпних творчих сил, натхнення й подальшого професійного зростання. Нехай успіх буде супутником у всіх починаннях колективу Університету, підкоренні нових вершин у навчанні, вихованні, управлінні та наукових дослідженнях.

DSC03660DSC03663DSC03664

Вступ2019