1

2

3

4

Аспірантура

5

23 березня в Києві відбувся національний фінал конкурсу студентів від Saint-Gobain. 16 команд з 6 вищих навчальних закладів України змагалися за звання кращого проекту 2018 року. До складу журі були запрошені відомі архітектори з Мінська, Києва та Харкова.

viber image

Під керівництвом старшого викладача кафедри Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища Гури Дениса Миколайовича студенти третього курсу факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва стали фіналістами національного етапу конкурсу «Проектування мультикомфортного будинку Saint-Gobain — 2018». За умовами конкурсу учасники повинні були запроектувати житловий комплекс у місті Дубай, потрібно було створити стійку архітектуру, інтегровану в міський простір, що відповідатиме критеріям MultiComfort Saint-Gobain, й взяти до уваги кліматичні умови та регіональний контекст Дубаю. Дизайн мав бути, інноваційним, а також рухати місто у майбутнє.

3viber image

Вибір журі видався нелегкий, оскільки кожен проект був вартий уваги. Третє місце посіла команда з Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова – Ксенія Євдокименко та Олександра Махова. Друге місце також отримав проект студентів з Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова – Кирило Осмачко та Дмитро Фісканов. Перше місце виборола команда з Національного університету «Львівська політехніка».

4viber image2viber image

Вітаємо всіх переможців та бажаємо нових досягнень на міжнародному змаганні!

Фіналісти будуть представляти свої роботи на міжнародному фіналі, який відбудеться в Дубаі ,ОАЕ , в травні 2018 р.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 280 гостей та користувачі відсутні