1

2

3

4

5

121 березня 2018 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся традиційний захід - «Ярмарок вакансій 2018», який дає можливість нашим студентам і випускникам познайомитися з роботодавцями та знайти не тільки своє перше робоче місце, але й домовитися про проходження практики та стажування.

До нас завітали представники 41 підприємства і організацій міста Харкова і Харківської області.

Відкриття заходу розпочалося з вітального слова першого проректора Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Стадника Григорія Васильовича, який побажав плідної співпраці представникам підприємств та організації з нашими студентами.

З вітальним словом перед присутніми виступив заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Толстих Анатолій Іванович.

Щирі слова вітання прозвучали від нашого колишнього випускника, а нині успішного директора Туроператора «Навігатор Україна» Оленко Кирила Олеговича, який висловив подяку за той досвід, що отримав за роки навчання у нашому вишу, побажав успішного процвітання своїй Альма Матер та всім випускника знайти своє місце у житті та професійних успіхів.

Урочисте відкриття заходу завершили наші талановиті зірочки з гурту «Беліджан» з піснею «Ми молоді».

Під час заходу фахівцями Харківського обласного центру зайнятості проводилося профорієнтаційне тестування, в ході якого студенти могли визначити свою професійну роль і управлінський потенціал, познайомитися з доступними вакансіями та скласти резюме за допомогою спеціальної комп'ютерної програми «Конструктор резюме».

В рамках «Ярмарки вакансій – 2018» були проведені актуальні семінари на теми «Ефективне працевлаштування» та «Відкриття та ведення свого бізнесу», які були сприйняті нашими студентами як необхідні та пізнавальні. Також представник ТОВ «ВО Овен» провів у Науковій бібліотеці Університету презентацію діяльності свого підприємства та розкрив секрети успішного працевлаштування.

Студенти з великим задоволенням спілкувалися з представниками підприємств та організацій. Активно брали участь у різноманітних розіграшах та отримували брендові призи від наших гостей.

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова та особисто працівники Центру доуніверситетської освіти та кар’єри висловлюють Велику подяку всім учасникам заходу «Ярмарок вакансій-2018»!

Сподіваємося на плідну співпрацю у майбутньому та будемо раді бачити на наступних зустрічах.

Відео

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 219 гостей та користувачі відсутні