21-23 березня 2018 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика».

В Олімпіаді прийняли участь 41 представник 23 закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації з міст України: Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Києва, Львова, Маріуполя, Одеси, Полтави та Харкова.

У журі ІІ етапу Олімпіади працювало 11 осіб – провідні науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти України.

Олімпіада проводилась у один тур, де студентам було надано 11 задач які розв'язувались у письмовій формі. Кожній задачі надавалась певна кількість балів. Переможці ІІ етапу визначались за більшою кількістю набраних балів у вирішенні задач.

За підсумками олімпіади:

Перше місце посів студент 1 курсу Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» – Морозов Роман Євгенович.

Друге місце посіла студентка 1 курсу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова – Хуружа Дар’я Миколаївна;

Третє місце посів студент 1 курсу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – Мельник Богдан Леонідович.

Щиро вітаємо найкращих студентів та їхніх наставників, зичимо всім подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!

Вступ2019

VstupINFO