111Вже третій рік поспіль в стінах Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова для проведення професійних змагань збираються фахівці з управління проектами та талановита молодь.

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих проектних менеджерів, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова був обраний базовим вищим навчальним закладом для проведення у 2017/2018 навчальному році ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Управління проектами».

Змагання проводилися у два етапи, впродовж яких учасники проходили тестування, вирішували практичні та творчі завдання.

В Олімпіаді брали участь студенти магістратури з дванадцяти українських університетів.

За результатами роботи конкурсної комісії, до складу якої увійшли провідні науковці та фахівці з управління проектами, було визначено призерів Олімпіади:

1 місце – Кеворкова Світлана Ігорівна, Київський національний університет будівництва і архітектури

2 місце – Півень Дарина Андріївна, Сумський державний університет

3 місце – Пузанова Діана Олександрівна, Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, кафедра управління проектами в міському господарстві і будівництві.

Всі учасники олімпіади отримали почесні грамоти.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 325 гостей та користувачі відсутні