111Вже третій рік поспіль в стінах Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова для проведення професійних змагань збираються фахівці з управління проектами та талановита молодь.

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих проектних менеджерів, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова був обраний базовим вищим навчальним закладом для проведення у 2017/2018 навчальному році ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Управління проектами».

Змагання проводилися у два етапи, впродовж яких учасники проходили тестування, вирішували практичні та творчі завдання.

В Олімпіаді брали участь студенти магістратури з дванадцяти українських університетів.

За результатами роботи конкурсної комісії, до складу якої увійшли провідні науковці та фахівці з управління проектами, було визначено призерів Олімпіади:

1 місце – Кеворкова Світлана Ігорівна, Київський національний університет будівництва і архітектури

2 місце – Півень Дарина Андріївна, Сумський державний університет

3 місце – Пузанова Діана Олександрівна, Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, кафедра управління проектами в міському господарстві і будівництві.

Всі учасники олімпіади отримали почесні грамоти.

Вступ2019

VstupINFO