32 березня 2018 р., на передодні дня народження академіка архітектури Олексія Миколайовича Бекетова колектив Університету традиційно віддає шану великому українському зодчому, професору університету у 1935-1941 рр.

Славетна історія нашого навчального закладу тісно пов’язана з ім’ям Олексія Миколайовича Бекетова. Він належить до плеяди фундаторів університету та розбудови потужної школи з підготовки майбутніх архітекторів і кращих традицій будівельної, архітектурної та художньої освіти.

Почесне ім’я видатного харків’янина Олексія Миколайовича Бекетова було присвоєно Харківському національному університету міського господарства у квітні 2013 року. Спорудження пам’ятника О. М. Бекетову у 2016 році стало шляхетним дарунком колектива університету рідному місту Харкову.

Традиційно, в перші дні весни, до підніжжя пам’ятника Олексію Миколайовичу Бекетову лягають яскраві квіти зі словами глибокої вдячності великій особистості.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ