1

2

3

4

Аспірантура

5

116 грудня 2017 року з метою свідомого вибору майбутньої професії, можливості наукових досліджень та написання робіт в Малій академії наук в рамках проведення Дня відкритих дверей ХНУМГ імені О.М.Бекетова відвідала група гімназистів ХГ № 144 під керівництвом заступника директора з навчально – виховної роботи Мацулєвич Ольги Євгенівни.

Попередня домовленість про співпрацю між Університетом в особі директора Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Малиніної Т.В. та директором гімназії Задорожною Ольгою Михайлівною була досягнена напередодні. Учні 8, 9 та 10 класів ХГ№ 144 мали змогу відвідати лабораторії «Видобування та підготовки нафти і природного газу», «Транспортування нафти і природного газу», «Світлового дизайну», «Очистки води», «Альтернативної електроенергетики», геодезії і картографії, «Захисту електричних мереж та релейного захисту», поспілкуватися з провідними фахівцями кафедр.

Екскурсію навчальним закладом провела співробітник ЦДОіК Єременко А.К. Діти виявили неабиякий інтерес до дослідницької діяльності, висловили побажання здійснювати її на базі нашого університету.

Сподіваємось, що ця зустріч стане великим стартом гімназістів у науковій діяльності та початком співпраці між нашими навчальними закладами.

3unnamed1

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 311 гостей та користувачі відсутні