1

2

3

4

Аспірантура

5

Фото 2Це правило екскурсійного обслуговування виконується неухильно, і не має значення реальна це екскурсія чи учбова. Вже в котрий раз студенти кафедри Туризму і готельного господарства складають іспит з дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» шляхом підготовки і проведення учбової екскурсії. Погода нам випала класна – по-справжньому зимова (просто-таки завірюха), – так, що молоді екскурсоводи на собі відчули усі складності професії.

Фото 1

На цей раз група на чолі зі своїми викладачами Гордіенко Тетяною Віталіївною, Рябєвим Антоном Анатолійовичем та Поколодною Марією Миколаївною готувала оглядову екскурсію центральною частиною міста.

Фото 3Фото 5

Фото 4

Зрозуміло, що студенти – народ творчий і охочий до усіляких цікавинок – так і з’явилась поряд з традиційними історико-архітектурними підтемами нова – сучасний стріт–арт відомого харків’янина Гам Лета.

Фото 6Фото 8

Фото 7

Традиційно не могли не зробити нашу екскурсію комплексною – на цей раз завітали до Харківського художнього музею – а там, як же до «Запорожців» в гості не зайти?!

Фото 9Фото 10

В цілому, не зважаючи на невеличкі недоліки, всі екзамен склали! Ось таке у нас, туристів, цікаве практично-орієнтоване навчання!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 384 гостей та користувачі відсутні