118 грудня 2017 року в Музейному комплексі Університету відбулась презентація календаря «Видатні поляки і Харків – 2018».

2018 рік – ювілейний рік проголошення незалежності Республіки Польща, тому обраний перелік прізвищ, що ввійшли до календаря складають творці Польської Держави, борці за її незалежність, які приймали активну участь у її розбудові, військові, учасники Січневого повстання, видатні поляки, які принесли славу Батьківщині.

7ннрг

Календар підготовлено та видано за підтримки Генерального консульства Республіки Польща у Харкові, керівником проекту виступила Любов Жванко, професор, д.і.н., директор Українсько-польського культурно-освітнього центру Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова.

Ілюстрації до календаря виконали викладачі та студенти факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва ХНУМГ імені О. М. Бекетова - Леонід Сторожук, Наталя Вінтаєва, Дмитро Вінтаєв, Олександр Іванов, Денис Вітченко, Валерія Абрамова, Дана Аузяк, Владислав Кошель, Анастасія Мохна, керівник робочої групи – Галина Осіченко. професор, завідувач кафедри архітектури будівель і споруд, та дизайну архітектурного середовища. Крім того учасниками проекту стали товариства, осередки полонійних досліджень та українсько-польські центри при університетах Харкова.

Урочисте відкриття заходу відбулося за участю поважних гостей: Пана Януша Яблонського – Генерального консула Республіки Польща у Харкові; Сергія Івановича Чернова - голови Харківської обласної ради; членів Наглядової ради Університету, партнерів Університету.

В рамках проведення заходу Ректор Університету та Генеральний консул Республіки Польща у Харкові урочисто подарували презентований календар почесним гостям та друзям Університету.

Вступ2019

VstupINFO