6 грудня у Харківському національному університеті міського господарства пройшов І Пленум Первинної профспілкової організації студентів Університету. Учасниками Пленуму стали 127 студентів усіх факультетів ХНУМГ, Житлово-комунального та Електромеханічного коледжів.

viber image1

У роботі Пленуму взяли участь Ректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова Володимир Миколайович Бабаєв та голова Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Лідія Миколаївна Дулуб. Були запрошені гості із інших профспілкових організацій студентів вищих навчальних закладів.

viber image3

На порядку денному стояли наступні питання: звіт голови профкому студентів, затвердження звітної доповіді Ревізійної комісії профкому та дообрання до складу профкому та Ревізійної комісії. Роботу профкому за звітній період одноголосно вирішено було вважати задовільною. До складу профкому студентів було дообрано 13 студентів, до складу Ревізійної комісії дообрано двох студентів, які вже активно працювали та виконували поставлені перед ними завдання щодо розвитку профспілкового руху Університету. На завершення учасники Пленуму змогли побачити світлове шоу, тематикою якого стало збереження історичних традицій нашого Університету.

DSC 0494

DSC 0503DSC 0613

Під час Пленуму за ведення активної роботи щодо налагодження соціального діалогу та представництво прав та інтересів профспілчан було нагороджено Почесною грамотою Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України першого проректора Університету Григорія Васильовича Стадника, в минулому голову профкому студентів Університету, та грамотами Ректора та Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України профспілкових активістів Університету.

DSC 0548

Бажаємо новообраним членам профкому плідної роботи щодо захисту та представництва прав та інтересів членів профспілки.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті Один гість та користувачі відсутні