28 лютого 2013 року в рамках заходів правового виховання студентської молоді науково-педагогічним персоналом кафедри правового забезпечення господарської діяльності було проведено черговий інформаційно-освітній захід, який цього разу був присвячений актуальній проблемі протидії насильству в сім’ї.

01 IMGP425502 IMGP4259

Аналізуючи у тематичній лекції стан правового забезпечення протидії насильству в сім’ї, доцент кафедри Коляда Т.А. акцентувала увагу студентів на його латентності та винятковій суспільній небезпечності. Вона наголосила, що в Україні створена розвинена нормативно-правова база та збалансований правовий механізм, що загалом дозволяє системно вирішувати широкий спектр питань протидії означеному негативному соціально-правовому явищу. Водночас було констатовано, що успішність ініційованих державою зусиль у цій площині безпосереднім чином залежить від їх підтримки з боку громадянського суспільства.

03 IMGP425304 IMGP4254

У контексті проведення заходу також було організовано перегляд та обговорення фільму «Люба», знятого на замовлення ЮНЕСКО у 1990 році відомим актором і режисером Роланом Биковим.

Вступ2019

VstupINFO