28 лютого 2013 року в рамках заходів правового виховання студентської молоді науково-педагогічним персоналом кафедри правового забезпечення господарської діяльності було проведено черговий інформаційно-освітній захід, який цього разу був присвячений актуальній проблемі протидії насильству в сім’ї.

01 IMGP425502 IMGP4259 

Аналізуючи у тематичній лекції стан правового забезпечення протидії насильству в сім’ї, доцент кафедри Коляда Т.А. акцентувала увагу студентів на його латентності та винятковій суспільній небезпечності. Вона наголосила, що в Україні створена розвинена нормативно-правова база та збалансований правовий механізм, що загалом дозволяє системно вирішувати широкий спектр питань протидії означеному негативному соціально-правовому явищу. Водночас було констатовано, що успішність ініційованих державою зусиль у цій площині безпосереднім чином залежить від їх підтримки з боку громадянського суспільства.

03 IMGP425304 IMGP4254 

У контексті проведення заходу також було організовано перегляд та обговорення фільму «Люба», знятого на замовлення ЮНЕСКО у 1990 році відомим актором і режисером Роланом Биковим.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 228 гостей та користувачі відсутні