1

2

3

4

5

28 лютого 2013 року в рамках заходів правового виховання студентської молоді науково-педагогічним персоналом кафедри правового забезпечення господарської діяльності було проведено черговий інформаційно-освітній захід, який цього разу був присвячений актуальній проблемі протидії насильству в сім’ї.

01 IMGP425502 IMGP4259 

Аналізуючи у тематичній лекції стан правового забезпечення протидії насильству в сім’ї, доцент кафедри Коляда Т.А. акцентувала увагу студентів на його латентності та винятковій суспільній небезпечності. Вона наголосила, що в Україні створена розвинена нормативно-правова база та збалансований правовий механізм, що загалом дозволяє системно вирішувати широкий спектр питань протидії означеному негативному соціально-правовому явищу. Водночас було констатовано, що успішність ініційованих державою зусиль у цій площині безпосереднім чином залежить від їх підтримки з боку громадянського суспільства.

03 IMGP425304 IMGP4254 

У контексті проведення заходу також було організовано перегляд та обговорення фільму «Люба», знятого на замовлення ЮНЕСКО у 1990 році відомим актором і режисером Роланом Биковим.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні