1

2

3

4

5

026 3Студенти 4 курсу спеціальності «Облік і аудит» разом з доц. Андренко О.А. та доц. Косяк А.П. 28 листопада 2017 року відвідали Північно-Східний регіональний Департамент ПАТ «БАНК ВОСТОК».

Заступник начальника північно-східного департаменту Оксана Валеріївна Щербак та Микола Миколайович Медведєв представили увазі майбутніх фахівців в галузі обліку і аудиту:

- історію розвитку банку і розширення напрямків діяльності його підрозділів;

- основні аспекти організаційних та фінансових напрямків діяльності Північно - Східного регіонального Департаменту;

- специфічні питання принципів роботи з клієнтами та аналізу сучасного фінансового ринку банківської діяльності в Україні;

- використання платіжних карток;

- створення Інтернет – банкінгу.

028 4029

031 6

М. М. Медведєвим була підготовлена презентація на тему: «Bitcoin: валюта майбутнього чи фінансова піраміда?» З приводу цього питання у ході дискусії було зроблені висновки, що перспективи віртуальної валюти Bitcoin є неоднозначними, а саме: подальший розвиток ринку віртуальної валюти потребує регулювання та формування нормативно-правових засад використання сучасних валютних механізмів.

Після лекції була проведена екскурсія по офісу банку в ході якої, провідні фахівці банку відповіли на численні запитання студентів.

Студенти висловили одностайну думку, що такого роду лекції-зустрічі дозволяють детально вивчити особливості фінансових операцій банківської установи, отримати рекомендації і практичні поради від практиків банківського бізнесу. Тим самим відбувається якісне насичення і поглиблення знань, отриманих під час лекційних занять, і підвищення загального рівня практичної підготовки майбутніх випускників кафедри.

Висловлюємо щиру подяку керівництву банку в підготовці та проведенні лекції.

026 3

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 136 гостей та користувачі відсутні