1

2

3

4

Аспірантура

5

026 3Студенти 4 курсу спеціальності «Облік і аудит» разом з доц. Андренко О.А. та доц. Косяк А.П. 28 листопада 2017 року відвідали Північно-Східний регіональний Департамент ПАТ «БАНК ВОСТОК».

Заступник начальника північно-східного департаменту Оксана Валеріївна Щербак та Микола Миколайович Медведєв представили увазі майбутніх фахівців в галузі обліку і аудиту:

- історію розвитку банку і розширення напрямків діяльності його підрозділів;

- основні аспекти організаційних та фінансових напрямків діяльності Північно - Східного регіонального Департаменту;

- специфічні питання принципів роботи з клієнтами та аналізу сучасного фінансового ринку банківської діяльності в Україні;

- використання платіжних карток;

- створення Інтернет – банкінгу.

028 4029

031 6

М. М. Медведєвим була підготовлена презентація на тему: «Bitcoin: валюта майбутнього чи фінансова піраміда?» З приводу цього питання у ході дискусії було зроблені висновки, що перспективи віртуальної валюти Bitcoin є неоднозначними, а саме: подальший розвиток ринку віртуальної валюти потребує регулювання та формування нормативно-правових засад використання сучасних валютних механізмів.

Після лекції була проведена екскурсія по офісу банку в ході якої, провідні фахівці банку відповіли на численні запитання студентів.

Студенти висловили одностайну думку, що такого роду лекції-зустрічі дозволяють детально вивчити особливості фінансових операцій банківської установи, отримати рекомендації і практичні поради від практиків банківського бізнесу. Тим самим відбувається якісне насичення і поглиблення знань, отриманих під час лекційних занять, і підвищення загального рівня практичної підготовки майбутніх випускників кафедри.

Висловлюємо щиру подяку керівництву банку в підготовці та проведенні лекції.

026 3

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 295 гостей та користувачі відсутні