1

2

3

4

Аспірантура

5

113080822 листопада 2017 р. на Будівельному факультеті пройшла відеоконференція із загальноосвітніми навчальними закладами І – ІІІ ступенів. В конференції прийняти участь ЗОШ № 105, ЗОШ № 131, ЗОШ № 88 ім. А.Г. Зубарєва, ХСШ № 62, Харківська гімназія № 39, Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія», ЗОШ №167, Люботинська гімназія № 1.

Майбутніх абітурієнтів цікавили питання про проходження практик та про матеріально-технічну базу факультету та університету у цілому, лабораторний фонд випускаючих кафедр, особливості організації навчального процесу, можливості міжнародного стажування та організація поза навчальної діяльності студентства.

Крім того багато питань було задано щодо умов прийому на навчання у 2018 р. за освітніми програмами «Промислове і цивільне будівництво» та «Геодезія картографія та землеустрій», а також вартість контракту.

1130810

Декан факультету, доцент Яковлев Євгеній Андрійович надав вичерпні відповіді щодо усіх вищезазначених питань. Про освітні програми Будівельного факультету та головні дисципліни розповіли завідуючі випускаючих кафедр: доцент Кічаєва Оксана Володимирівна (кафедра механіки ґрунтів, фундаментів та інженерної геології), та професор Мамонов Костянтин Анатолійович (кафедра земельного адміністрування та геоінформаційних систем).

Подібні відеоконференції грають велику роль у формуванні професійних пріоритетів шкільництва і є важливим напрямом профорієнтаційної роботи на Будівельному факультеті.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 443 гостей та користувачі відсутні