1

2

3

4

Аспірантура

5

28 лютого 2013 року в Академії презентували проект «Гендерне бюджетування на місцевому рівні», за яким уже з сьогоднішнього дня розпочнуть роботу. Мета такої ініціативи – насамперед, подивитись, як використовуються бюджетні кошти відносно чоловіків та жінок. Гендерне бюджетування передбачає розподіл державних коштів більш адресно, сприяючи якісному та ефективному їх використанню як з соціальної, так і з економічної точок зору.

В рамках проекту планується проведення гендерного аналізу статей місцевих програм за напрямками розробки гендерних ініціатив. За наслідками аналізу будуть надані рекомендації щодо реалізації гендерних бюджетних ініціатив на місцевому рівні, з точки зору підвищення якості соціальних послуг та соціальної допомоги.

Відповідний меморандум між Харківською міською радою, Харківською національною академією міського господарства та Фондом ім. Фрідріха Еберта підписали 27 лютого, у Харкові.

Також, інформацію про презентацію проекту «Гендерне бюджетування на місцевому рівні» можна подивитись на офіційному сайті Харківської Міської Ради, Міського Голови, Виконавчого Комітету http://www.city.kharkov.ua/uk/news/u-harkovi-vprovadzhuvatimut-printsipi-gendernogo-byudzhetuvannya-18265.html та сайті міста Харкова http://kharkov.ua/news.php3?nid=2021.2013.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 316 гостей та користувачі відсутні