9 листопада 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулась всеукраїнська науково-практична конференція «СУЧАСНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: ВІТЧИЗНЯНИЙ ТА МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД»

Учасників і гостей конференції привітали:

Старостіна А. Ю. – кандидат технічних наук, доцент, начальник науково - дослідної частини Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Яковлєв Є. А. – декан будівельного факультету Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, кандидат технічних наук

Мамонов К. А. – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Перша доповідь була присвячена 140- річному ювілею видатного вітчизняного астрометриста і геодезиста професора Бориса Павловича Остащенко-Кудрявцева. (Доповідач: Тріпутіна Н. П. завідувач сектором виховної роботи Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.)

В ході конференції було обговорено широке коло питань щодо шляхів формування ринку нерухомості, створення 3D кадастру, сучасні технології геодезії у будівництві та землевпорядкуванні, вплив містобудівних факторів на використання земель міст та інщі.

Ажіотаж викликала доповідь на тему: Необхідність оптимізації простору інструментами 3D кадастру на прикладі транспортної технології Sky Way. ( доповідач Воліков В. В.– к. е. н., Північно-східний науковий центр НАН України і МОН України.) Професор кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем, д.т.н. Метешкін К. О. визначив проблеми, пов’язані з впровадженням транспортної технології Sky Way та запропонував шляхи їх вирішення.

Доцент кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем, к.т.н. Пеньков В. О. розглянув питання, присвячені сучасним технологіям геодезії у будівництві та землевпорядкуванні.

Грек М. О. розглянула вплив містобудівних факторів на використання земель міст.

В ході пленарного засідання прозвучали доповіді на теми «Трансформаційне поле – міст між минулими та сучасними системами координат» (доповідач Кінь Д.О.) та «Формування об’єктів власності у багатоцільовому кадастрі» (доповідач Головачов В.В.).

Крім того на конференції відбулось нагородження грамотами за особливі успіхи у навчанні найкращих студентів кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем.

баннер ТСЛ

Вступ2019