18 листопада 2017 р. в рамках співпраці з проектом ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду” в ХНУМГ імені О.М. Бекетова для студентів 3 та 4 курсів спеціальності "Економіка підприємства" було проведено тренінг на тему «Цілі сталого місцевого розвитку в контексті розвитку ООН» координатором проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у Харківський області Галиною Чалою.

Учасниками тренінгу стали студенти, аспіранти та викладачі кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку. Розглянуті питання обговорювались в інтерактивній формі, та викликали цікавість серед студентів та викладачів.

Кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку є активним учасником з боку Університету проекту Місцевого розвитку громад та активно залучає студентів до заходів освітньої мережі проекту.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ