1

2

3

4

5

1В рамках школи розвитку для учнівської молоді «Мер міста» 8 листопада 2017 відбувся майстер-клас на тему «Навіщо місту мер?» ректора Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, доктора наук з державного управління, професора, академіка Міжнародної інженерної академії, Заслуженого будівельника України, Лауреата державної премії в галузі архітектури Бабаєва Володимира Миколайовича .

Зустріч проходила у форматі діалогу. Школярі ставили питання, уточнювали, їх зацікавили факти професійної діяльності досвідченого керівника. Багато питань було про біографію Володимира Миколайовича , молодь цікавило питання, як і чому він став ректором, слухачі просили поділитися секретами підбору команди , як досягати результатів і ефективно управляти всією організацією.

Свій майстер-клас ректор почав з розповіді про шкільні і студентські роки і про один з перших кардинальних поворотів, який трапився на його життєвому шляху. Це було рішення залишити професійний футбол і заглибитися у навчання. Безсумнівно, це було не просте рішення в досягненні мети. Необхідно було старанно працювати і пройти всі стадії, починаючи від низового рівня управління, щоб дізнатися всі тонкощі і особливості вибраної професії. Але це не тільки складний, але і ефективний шлях для розуміння професійної діяльності на всіх рівнях виробництва.

Хоча різний час ставить, в певній мірі, інші вимоги до керівника, слухачі дізналися, що до однієї мети можна прийти різними шляхами. Так яким же повинен бути керівник, якими якостями йому необхідно володіти? У ході майстер-класу Володимир Миколайович запропонував аудиторії подумати над цим питанням, і школярі охоче поділилися своїми варіантами і припущеннями. Так, в процесі обговорення, слухачі зрозуміли, що якостей, які важливі для керівника, дуже багато і, що різні люди з різним досвідом і освітою можуть однаково успішно керувати підприємством або навіть містом. У наступній частині майстер-класу Володимир Миколайович говорив про мерів, які в різні часи керували містом Харковом. Адже мер, безсумнівно, повинен бути хорошим управлінцем тому, що в його руках знаходиться доля цілого міста. Одними з найважливіших якостей керівника Володимир Миколайович назвав внутрішній стрижень, впевненість і цілеспрямованість, вказав, що не можна зупинятись на досягнутому, необхідно йти до своєї мети, не лякаючись перешкод, не боятись життєвих поворотів, кожен з яких може відкрити нові несподівані можливості.

Це була важлива для лідерів учнівського самоврядування зустріч, повна життя і щирості, в ході якої слухачі школи мали унікальну можливість познайомитися з талановитим керівником і доторкнутися до колосального досвіду, задати питання та отримати дійсно цінні поради.

Завдяки знанням, отриманими на попередньому занятті «Моделювання успішної стратегії розвитку організації» в практичній частині роботи школи було презентовано Стратегію Харківської міської організації учнівського самоврядування (ХМОУС) на 2018-2022 роки», представила Гукова Анна, в.о. голови Харківської міської організації учнівського самоврядування, учениця 11 класу, ХГ №14.

«Діяльність органів учнівського самоврядування та шкільних дитячо-юнацьких громадських організацій в форматі «Нової української школи» презентувала Калмик Дарина, голова центру демократичної культури школярів ХМОУС, учениця 10класу, ХГ №47.

Слухачі школи представили також свої проекти з різних напрямків: «Миротворчість та миробудівництво» Коваленко Руслан, голова міського Клубу юних миротворців, учень 10 класу, ХГ №39; «Волонтерська діяльність» Пересипкіна Поліна, голова волонтерського об’єднання ХМОУС, учениця 8класу, ХЗОШ №74; «Міжнародна співпраця» Гіль Олена, заступник голови Асоціації шкільних Євроклубів ХМОУС, учениця 10 класу, ХГ № 65; «Імідж та комунікації» Булатова Оксана., голова Центру зв’язків з громадськістю ХМОУС, учениця 10 класу, ХСШ № 16 імені В.Г. Сергєєва; «Діяльність на благо міста та держави»; «Парк «Дружба» Шумахер Валентин, учень 11 класу, ХЗОШ №170.

Усі виступаючі отримали конкретні рекомендації по подальшій роботі над своїми проектами від викладачів школи розвитку «Мер міста».

Наступне заняття в школі розвитку для лідерів учнівського самоврядування «Мер міста» відбудеться 13 грудня 2017.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 222 гостей та користувачі відсутні