Photo 1В п’ятницю, 3 листопада, відбулось урочисте відкриття Українсько-Арабського, Українсько-Турецького та Українсько-Азіатського культурно-освітніх Центрів.

В рамках відкриття були представлені досягнення реструктурізованого факультету по роботі з іноземними студентами та схема роботи «Єдиного вікна» адміністративних послуг.

Photo 2

Photo 3

Photo 4

В урочистій церемонії перерізання стрічки взяли участь почесні іноземні гості: Голова Єгипетської діаспори в Україні Атиє Валід, Голова Палестинської діаспори в Україні Аль Астал Нідал, Голова Турецького культурного центру «Тюрксойлу» Месут Джевдет Явуз, Головний редактор газети «Україна по-арабськи» Фараджаллах Мохаммад, Голова Індійського земляцтва в Харкові Сінгх Хардіп, Представник Турецького земляцтва в Харкові Фарид Алібей та радник Голови Харківської обласної державної адміністрації – Куфтєріна Наталя Сергіївна.

Photo 5

Представниками іноземних земляцтв та консульств неодноразово підкреслювалась значущість створення саме культурно-освітніх Центрів, адже тільки так іноземний студент зможе відчути частину Батьківщини поряд та комплексно вирішити свої проблеми.

Photo 6

Дата 25.01.21 10:00 - 11:00