1

2

3

4

Аспірантура

5

image00131 жовтня 2017 року у комплексі архітектурно-художніх майстерень «ARHOUSE» студенти-архітектори та їх друзі мали змогу відсвяткувати міжнародне західноєвропейське свято «Halloween».

image003image005

В програмі цього заходу було заплановано чимало тематичних конкурсів. Серед таких основними були:

  • краща «Хеловінська тиква»;
  • краща випічка у стилі «Хеловін»;
  • конкурс кращого костюму за тематикою свята у вигляді заявленого образу;

image007image009

image011image013

У ході проведення заходу було також приготовлено викладачами ф-ту АДОМ святковий гарбузовий куліш, який став символом свята.

image017image019

Кульмінацією святкового заходу став тематичний бал у стилі «Halloween Party», який на протязі усього свята керували викладачі та гість програми – учасник ліги сміху КВК.

image021image023

image025image027

image029image031

Слід зазначити, що студенти-архітектори проявили дуже велику зацікавленість та організаційні здібності у відтворені тематичного свята, а саме у вигляді:

  • декорування приміщень будівлі «ARHOUSE»;
  • відтворені різноманітних образів, що безпосередньо відповідають тематиці проведеного заходу;
  • організації значної кількості гарбузів у вигляді символу свята;
  • підготовці кулінарних блюд по тематиці свята, яким вони присвятили значну увагу на протязі тривалого часу та проявили креативність у їх відтворені. Всі кулінарні здібності були відзначені усіма присутніми та нагороджені символічними призами.      

Також у ході заходу було сформовано групу з позначкою хештег у соцмережі «Instagram» з метою популяризації даного заходу серед молоді, основним посиланням якого є розміщення найцікавіших фотографічних слайдів усього заходу.

image035

image033image037

Слід зазначити, що серед учасників свята були присутні студенти-архітектори ф-ту архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва різних курсів та ф-ту будівельний, а також студенти з інших навчальних закладів, зокрема: Харківське художнє училище, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну та інші.

image039image041

image043image045

 

Після проведення тематичного заходу «Хеловін» студентами було висловлено побажання зібрати більшість створених гарбузів та відвезти до Харківського екопарку «Feldman ecopark» для символічного годування тварин-мешканців парку.

image051image061

image053image055

image057image059

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 248 гостей та користувачі відсутні