1

2

3

4

Аспірантура

5

104.11.2017 працівники Університету взяли участь у виїзному заході рамках Програми взаємодії ВНЗ та ЗНЗ щодо допомоги вступникам 2018 року у підготовці до ЗНО у Золочівському районі. Програма діє за ініціативи Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, Харківського університетського консорціуму.

23

Координатор проекту по впровадженню програми в Золочівському районі, директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Малиніна Т.В. познайомила учнів 11 класів з особливостями вступної кампанії 2018 року.

4Викладач Хом’якова О.В. окреслила основні проблеми, які стоять перед випускниками шкіл при здачі ЗНО з української мови та літератури, охарактеризувала типи завдань, провела показове заняття. Методисти районного відділу освіти, вчителі шкіл, які були присутні, обговорили проблемні питання якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

Партнерами впровадження цього проекту в Золочівському районі є ХНАДУ.

Сподіваємося, що обмін досвідом між викладачами Університетів, вчителями загальноосвітніх шкіл дадуть можливість абітурієнтам якісно підготуватись до ЗНО і вступити до обраного вищого навчального закладу.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 308 гостей та користувачі відсутні