1

2

3

4

Аспірантура

5

102 листопада 2017 року на базі Центру доуніверситетської освіти і кар’єри відбувся круглий стіл, на якому обговорювались питання співпраці між науковцями Університету та комунальним закладом «Харківська обласна мала академія наук Харківської обласної ради».

В ході «круглого столу» директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Малиніна Т.В. наголосила на важливості співпраці між ВУЗом та секціями обласної Малої Академії наук з метою якісної підготовки юних науковців області .

Методист комунального закладу «Харківська обласна мала академія наук Харківської обласної ради» Соломатіна Л.М. запропонувала використовувати сучасні лабораторії та наукову базу Університету для проведення експериментальних та практичних досліджень в ході підготовки до конкурсу- захисту робіт МАН України.

Завідувач кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту, д.е.н, проф. Момот Т.В., професор кафедри ЕПБА та РР , д.е.н., професор Жихор О.Б. запропонували розширення співпраці в напрямках залучення науковців до складу предметних журі для оцінки роботи МАН, проведення гуртків на базі Університету, а також бути керівниками та рецензентами робіт юних науковців.

Усі учасники «круглого столу» висловили надію на подальшу плідну співпрацю з метою підготовки майбутніх науковців.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 159 гостей та користувачі відсутні