1

2

3

4

5

102 листопада 2017 року на базі Центру доуніверситетської освіти і кар’єри відбувся круглий стіл, на якому обговорювались питання співпраці між науковцями Університету та комунальним закладом «Харківська обласна мала академія наук Харківської обласної ради».

В ході «круглого столу» директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Малиніна Т.В. наголосила на важливості співпраці між ВУЗом та секціями обласної Малої Академії наук з метою якісної підготовки юних науковців області .

Методист комунального закладу «Харківська обласна мала академія наук Харківської обласної ради» Соломатіна Л.М. запропонувала використовувати сучасні лабораторії та наукову базу Університету для проведення експериментальних та практичних досліджень в ході підготовки до конкурсу- захисту робіт МАН України.

Завідувач кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту, д.е.н, проф. Момот Т.В., професор кафедри ЕПБА та РР , д.е.н., професор Жихор О.Б. запропонували розширення співпраці в напрямках залучення науковців до складу предметних журі для оцінки роботи МАН, проведення гуртків на базі Університету, а також бути керівниками та рецензентами робіт юних науковців.

Усі учасники «круглого столу» висловили надію на подальшу плідну співпрацю з метою підготовки майбутніх науковців.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 305 гостей та користувачі відсутні