1

2

3

4

Аспірантура

5

Вже традиційним в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова стало святкування Хеллоуїну в університетські столовій.

Хеллоуїн - сучасне свято, що відзначається щорічно 31 жовтня. Легенда згадує хитрого грішника Джека, якого не прийняли ні в пекло, ні в рай і він поневірявся на землі з пекельним вогнем в руках. Для того щоб полум'я не згасло, Джек використовував гарбуз, як ліхтар, який став згодом символом свята. Такі символи 31 жовтня прикрасили і студентську столову.

Свято, організоване профкомом студентів, вийшло скоріше веселим, ніж страшним. Проте, кожен бажаючий міг сфотографуватися навпроти «пекельної фото-зони», вирізати страшний образ із гарбуза та взяти участь у багатьох конкурсах та розіграшах. Вважалося, що для того, щоб задобрити духів і налагодити з ними контакт, необхідно приготувати частування та ласощі.

Традиційно на «пекельній кухні» столової було приготоване таке частування для студентів та співробітників – «пекельна гарбузова каша», гарбузи для якої були привезені особисто Ректором Університету спеціально до нашого свята із власної грядки.

Святкування Хеллоуїну щорічно привертає до себе увагу все більшої кількості студентів, перетворюючись зі свята страху і переляку на веселе шоу, яке приносить позитивні емоції.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Конф Спадщина ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 207 гостей та користувачі відсутні