1

2

3

4

5

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова вітає з ЮВІЛЕЕМ «Харківську спеціалізовану школу з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 «Ліцей мистецтв».

З привітальним словом до ліцеїстів та всіх присутніх виступив проректор з керівництва та координації навчально-виховної роботи навчально-методичного комплексу Олександр Іванович Малєєв: «Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова щиро вітає Вас з нагоди ювілею навчального закладу!

80 років – це вік великої мудрості, безцінного життєвого досвіду. Ваш шлях – це наполеглива праця багатьох поколінь творчих і відданих педагогів, гідних учнів, які стали успішними людьми України. Учителі вашого ліцею відкривають неповторний світ знань своїм вихованцям, ведуть їх стежинами миру, запалюючи в серцях вогники віри в себе.

Нехай і надалі множаться досягнення вашого закладу в найважливішій справі українського суспільства – формуванні високоосвіченої, творчої, духовно багатої особистості.

Прийміть наші щирі вітання з таким прекрасним ювілеєм, слова вдячності за ваш високий професіоналізм і компетентність!

Бажаємо Вам бадьорості та оптимізму, реалізації нових задумів, життєвої енергії, миру та благополуччя! »

Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 304 гостей та користувачі відсутні