Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова вітає з ЮВІЛЕЕМ «Харківську спеціалізовану школу з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 «Ліцей мистецтв».

З привітальним словом до ліцеїстів та всіх присутніх виступив проректор з керівництва та координації навчально-виховної роботи навчально-методичного комплексу Олександр Іванович Малєєв: «Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова щиро вітає Вас з нагоди ювілею навчального закладу!

80 років – це вік великої мудрості, безцінного життєвого досвіду. Ваш шлях – це наполеглива праця багатьох поколінь творчих і відданих педагогів, гідних учнів, які стали успішними людьми України. Учителі вашого ліцею відкривають неповторний світ знань своїм вихованцям, ведуть їх стежинами миру, запалюючи в серцях вогники віри в себе.

Нехай і надалі множаться досягнення вашого закладу в найважливішій справі українського суспільства – формуванні високоосвіченої, творчої, духовно багатої особистості.

Прийміть наші щирі вітання з таким прекрасним ювілеєм, слова вдячності за ваш високий професіоналізм і компетентність!

Бажаємо Вам бадьорості та оптимізму, реалізації нових задумів, життєвої енергії, миру та благополуччя! »

Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ