фото 18.1018 жовтня 2007 року з ініціативи Європейського Парламенту був започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні. Боротьба з торгівлею людьми визначена одним з пріоритетних напрямків роботи Уряду України у сфері захисту прав людини.

Не дивлячись на серйозні кроки, що були здійснені на міжнародному та національному рівнях в сфері законодавства, підготовки кадрів, організації роботи правоохоронців, профілактики, торгівля людьми залишається поширеним злочином та порушенням прав людини!

18 жовтня 2017 року вже одинадцятий рік поспіль відзначався Європейський день боротьби із торгівлею людьми, метою якого є привернення уваги широкої громадськості до проблеми потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. У заходах, взяли участь студенти Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова -члени Студентського Сенату університету.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 185 гостей та користувачі відсутні