1

2

3

4

Аспірантура

5

фото 18.1018 жовтня 2007 року з ініціативи Європейського Парламенту був започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні. Боротьба з торгівлею людьми визначена одним з пріоритетних напрямків роботи Уряду України у сфері захисту прав людини.

Не дивлячись на серйозні кроки, що були здійснені на міжнародному та національному рівнях в сфері законодавства, підготовки кадрів, організації роботи правоохоронців, профілактики, торгівля людьми залишається поширеним злочином та порушенням прав людини!

18 жовтня 2017 року вже одинадцятий рік поспіль відзначався Європейський день боротьби із торгівлею людьми, метою якого є привернення уваги широкої громадськості до проблеми потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. У заходах, взяли участь студенти Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова -члени Студентського Сенату університету.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 266 гостей та користувачі відсутні