Звіт про проведення зимової школи

«PROMO: фінансово-економічна безпека та облік & аудит»

«Престижність професії бухгалтер-аудитор» – на таку тему 23.02.13 р. відбулося чергове  заняття зимової школи «PROMO: фінансово-економічна  безпека та облік & аудит» для учнів 10-11 класів шкіл м Харкова. У роботі школи взяли участь 15 осіб.

Реєстрація учасників відбулася о 10.00. Заняття школи проходили в інтерактивній формі:

• вікторина "Значимість, престижність і специфіка професії бухгалтер-аудитор";
  • слайд-шоу про сучасний рейтинг професії;
  • місце в ТОП-10 найбільш затребуваних професій в 2013р. в Україні, в м. Харкові, в м. Києві, в США, в Російській федерації;
  • слайд-шоу про взаємодію бухгалтера з державними службами, сучасну організацію роботи, кар'єру;
  • діалогічне спілкування "Неминучість податків, курйозні історії з минулого" та інше.

Кафедра проводить заняття кожної суботи.

Вступ2019

VstupINFO