28 вересня 2017 року Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова була активним учасником флешмобу «Молодь читає – Харківщина процвітає». Співробітники бібліотеки та студенти гідно презентували наш вуз, за що і отримали офіційний лист-подяку від Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

Флешмоб відбувся у Харкові з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Флешмоб розгорнувся 0 12.00 на сходинках ХНАТОБу. Ця соціально-культурна акція відбулася за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

При цьому організатори заходу – команда Харківської обласної бібліотеки для юнацтва – ставили перед собою одразу дві мети. По-перше, згуртувати молодь навколо ідеї культурного та інтелектуального розвитку регіону та підвищити її інтерес до читання. По-друге, продемонструвати, що «місце сучасної бібліотеки саме в центрі важливих для громади подій, а її соціальна місія – об’єднувати та надихати на розвиток».

Учасниками акції стали студенти 26 вищих навчальних закладів нашого міста та представники бібліотек різних систем. Кожен вуз презентував себе з позиції читача (це було одним із завдань конкурсу), використовуючи оригінальні іскрометні слогани, міні-театральні замальовки, анімацію та інші художні прийоми.

Вступ2019

VstupINFO