1

2

3

4

Аспірантура

5

1 copyКафедра ІЕМ прийняла участь у заході «Ніч науки. Енергоефективність 2017» з презентацією експозиції «Енергоефективна термотехніка» при партнерстві компаній BOSCH і Buderus в Україні.

2Матеріали та технічні засоби для експозиції були надані компанією «Роберт Бош ЛТД» (Генеральний директор Бульда В. О.), з якою Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова в особі ректора Бабаєва В.М. уклав «Угоду про наміри щодо співпраці з питань освіти і науки». Організаційні заходи з представлення експозиції здійснювали директор регіональної філії ТОВ «Роберт Бош ЛТД» відділу термотехніки «Buderus» Мірошніков Д.О. та проректор з наукової роботи ХНУМГ ім. О.М. Бекетова проф. Сухонос М.К.

У проведенні заходу прийняли участь: викладачі кафедри ІЕМ: проф. Полив’янчук Андрій Павлович, доц. Коваленко Юрій Леонідович, керівник ЕТВ Романенко Сергій Вікторович та проектувальник систем термотехніки компанії БОСТ теплосервіс (м. Харків) Голуб Сергій Володимирович.

3На експозиції представлені енергоефективні системи теплозабезпечення житлових, адміністративних та промислових будівель різного призначення: панель геліосистеми для приготування гарячої води Logasol SKN 4.0, конденсаційний газовий котел Logamax plus GB172i з інтелектуальним дизайном та демонстраційні матеріали проектних рішень автономного та комплексного використання представленого обладнання.

4У знайомстві з експозицією взяли участь: Генеральний консул ФРН у Донецьку (офіс у Дніпрі) Вольфганг Мессінгер, представники Німецької федеральної компанії «GIZ», заступник Харківського міського голови - керуючий справами виконавчого комітету Тетяна Чечетова-Терашвілі, ректор, проректор з наукової роботи ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, учні навчальних закладів та гості заходу «Ніч науки. Енергоефективність 2017».

5

6

7

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 267 гостей та користувачі відсутні