1

2

3

4

5

1 DSC 3489День відкритих дверей, що відбувся 20 вересня 2017 р. в музейному комплексі   проводився з метою ознайомлення всіх бажаючих, особливо першокурсників, зі структурним підрозділом університету, який сьогодні є невід’ємною частиною культурного життя нашого навчального закладу. В цей день відвідувачі ознайомилися з експозиціями п’яти музеїв комплексу та зробили численні фото на згадку, взяли участь у флешмобі «MuseumSelfie», з цікавістю насолоджувалися вишуканою архітектурою.

Музеї комплексу, які розмістилися в історичній будівлі Х1Х ст., люб’язно відкрили двері для відвідувачів. Сьогодні до складу «Музейного комплексу університету», якій налічує понад 700 кв.м. виставкової площі, входять п’ять різнопланових музея: «Музей історії університету»; «Музей академіка архітектури О.М.Бекетова»; Музей українського письменника С.В.Пилипенка»; «Музей «Поезія в бронзі» скульптора Міртали Пилипенко»; краєзнавча виставка «Старий Харків» з постійно оновлюваємою виставкою «Спадщина університету»; Художня галерея сучасного образотворчого мистецтва, складена з дарунків харківських художників; Тематична виставка поточного ювілейного року «Архітектурна спадщина академіка архітектури О.М. Бекетова в місті Харкові. Збереження та реставрація».

Перше знайомство з музеєм університету завжди викликає бажання повернутися сюди та прослухати екскурсії. Колектив музею пропонує для бажаючих, наступні екскурсії: ґрунтовну комплексу екскурсію всіма музеями комплексу, ознайомчу, тематичну або лекційну програму. Термін класичних екскурсій по музеям комплексу відбуваються від 40 хв до 1 год..30 хв. і залежать від бажання екскурсантів пізнати нове. Протягом всього року у Музейному комплексі відбуваються різноманітні заходи: круглі столи, зустрічі з цікавими особистостями, мистецтвознавцями, краєзнавцями, тематичні, художні виставки та виставки з фондів музейного комплексу, державних архівів та музеїв. Про кожен музейний захід можна ознайомитися в анонсах та новинах сайту університету. Головною подією в діяльності музейного комплексу кожного року став захід, присвячений історії університету – науково-практична конференція «СПАДЩИНА УНІВЕРСИТЕТУ: Історія. Освіта. Наука. Культура. Особистість», випуск матеріалів конференції та видання журналу «Альманах музею».

Новою традицією музейного комплексу університету стане проведення щорічного флешмобу «MuseumSelfie».У багатьох музеях світу проводиться акція «Селфі в музеї». Ідея флешмобу прийшла з Заходу. Вона була започаткована британським блогером і незалежним музейним експертом Марою Діксон з метою популяризації культурного надбання. Сьогодні селфі стало частиною сучасної культури. Приєднуйтеся до нової традиції в університеті. Чекаємо від вас нових ідей.

Музей започатковує Конкурс на краще художнє та оригінальне фото, яке згодом стане складовою частиною архівного фонду музею університету. Для участі в конкурсі необхідно роздрукувати фото форматом А-4, оформити підпис на звороті (найменування фото, ПІБ автора, факультет, група, контактний телефон) та до 10 жовтня 2017 р. принести в Раду музею (ауд.103, адмін корпус). Переможця фотоконкурсу буде оголошено і відзначено на пленарному засіданні конференції «Спадщина університету» що відбудеться у листопаді цього року.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 208 гостей та користувачі відсутні