В Університеті пройшов традиційний ярмарок студентських можливостей «Beketov Expo 2017». Для студентів були представлені додаткові освітні можливості, що дає Університет для реалізації інтелектуального, творчого, спортивного потенціалу та вияву лідерських якостей.

Студенти змогли ознайомитися із презентаційними виставками центра міжнародної діяльності та освіти, україно-польського, україно-канадського культурно-освітніх центрів, науково-дослідної частини, бібліотеки, центру регіонального розвитку, спортивного та студентського клубів, центру кар’єри та міжнародної організації «Aiesec», а також студентський сенат та профспілковий комітет студентів.

Усі бажаючі могли визначити цікаві для себе напрями та отримати корисну інформацію щодо реалізації власних можливостей.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ