1

2

3

4

Аспірантура

5

Навчання в Університеті – невелика відстань в житті людини, але яка вона об'ємна!

Новим змістом наповнилися слова: відповідальність, дружба, вірність, честь, гідність. Залишився позаду казково незвіданий світ пізнання. Попереду самостійне життя. Радісно розправляти крила і боляче залишати такі рідні місця, де було пережито стільки яскравих, неповторних моментів.

Сьогодні, 30 червня, святково отримали дипломи – свідоцтво того, що з гідністю пройшли нелегкий, але прекрасний шлях у пошуках знання та надбання професії випускники Університету 2017 року.

Привітали випускників: ректор Харківського Національного університету міського господарства імені Олексія Миколайовича Бекетова професор Володимир Миколайович Бабаєв, та почесний гість нашого свята Шахненко Євгеній Дем’янович – заступник голови Харківської обласної державної адміністрації.

Сьогодні радіють за своїх студентів, проводжають їх у дорогу самостійного життя ті, хто розкрив перед ними таємниці наук, хто вболівав за них не менше, а ніж батьки, хто радів їхнім успіхам і засмучувався через невдачі. Це наші декани факультетів. В святковій залі декани факультетів прийняли в знак пошани та вдячності квіти від випускників.

Щорічно разом з нами наш прекрасний ВНЗ закінчують сотні громадян іноземних держав. Ми сподіваємося, що вони заберуть з собою у свої далекі країни тепло українських сердець і найкращі спогади про роки навчання в Університеті. В 2017 році на факультеті по роботі з іноземними студентами закінчили 11 магістрів факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва, з них 9 громадян Марокко, 1- Китаю, 1- Судану, 5 спеціалістів громадян Монголії (Будівельний факультет), Йорданії (факультет Менеджменту) 3 громадянина. 93 бакалаври, серед яких громадяни Туркменістану, Азербайджану, Марокко, Єгипту, Турції, Йорданії, Китаю, Лівану, Сирії, Пакистану та Молдови (факультети Інженерних мереж та екології міст і Транспортних систем та технологій). Бурхливими оплесками випускники привітали наших іноземних друзів!

Від імені батьків привітав випускників депутат Лозівської міської ради, Андрій Сергійович Шевченко, батько магістра архітектури Тараса Шевченко- ведучого   нашого свята.

Кожен з випускників має свою мрію. Цінує її, бореться за неї, так нехай поруч з вами крокують Віра, Надія і Любов. Шануйте викладачів, які дали вам професійні знання. Любіть свій край, чесно і високо несіть горде звання Бекетівця. Не заплямуйте доброго імені своїх батьків і честі рідної Альма - Матер. Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 276 гостей та користувачі відсутні