1phoca thumb l 2012 01 25 068Кращі студенти Академії отримують стипендії від організацій та підприємств.

За рішенням Вченої Ради Академії, в межах Угод про спіробітництво с організаціями та підприємствами кращім студентам та аспірантам призначені стипендії АТ «Трест Житлобуд-1», ТДВ «Житлобуд-2», ТОВ «Стальконструкція».

Угодами також передбачено проходження на підприємствах навчальних практик, залучення підприємств та організацій до формування змісту освіти. Спільні дії Академії та партнерів спрямовані на планову цільову підготовку фахівців з вищою освітою, покращення та зміцнення її практичної складової.

Це ще один крок з підтримки талановитої, обдарованої студентської молоді та молодих науковців з боку ректорату Академії.

Студенство Харківської Національної Академії міського господарства висловлюють щіру подяку ректору ХНАМГ проф. Бабаєву Володимиру Миколайовичу, голові правління АТ «Трест Житлобуд-1» Харченко Олександру Михайловичу, Голові наглядової Ради ТДВ «Житлобуд-2» Кроленко Юрію Яковичу, Генеральному директору ТОВ «Стальконструкції» Євелю Сергію Михайловичу за підтримку студенства та велику увагу до їх майбутнього.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ