1

2

3

4

5

1phoca thumb l 2012 01 25 068Кращі студенти Академії отримують стипендії від організацій та підприємств.

За рішенням Вченої Ради Академії, в межах Угод про спіробітництво с організаціями та підприємствами кращім студентам та аспірантам призначені стипендії АТ «Трест Житлобуд-1», ТДВ «Житлобуд-2», ТОВ «Стальконструкція».

Угодами також передбачено проходження на підприємствах навчальних практик, залучення підприємств та організацій до формування змісту освіти. Спільні дії Академії та партнерів спрямовані на планову цільову підготовку фахівців з вищою освітою, покращення та зміцнення її практичної складової.

Це ще один крок з підтримки талановитої, обдарованої студентської молоді та молодих науковців з боку ректорату Академії.

Студенство Харківської Національної Академії міського господарства висловлюють щіру подяку ректору ХНАМГ проф. Бабаєву Володимиру Миколайовичу, голові правління АТ «Трест Житлобуд-1» Харченко Олександру Михайловичу, Голові наглядової Ради ТДВ «Житлобуд-2» Кроленко Юрію Яковичу, Генеральному директору ТОВ «Стальконструкції» Євелю Сергію Михайловичу за підтримку студенства та велику увагу до їх майбутнього.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 265 гостей та користувачі відсутні