До уваги науковців та студентів університету. На червень 2017року ХНУМГ ім. О. М. Бекетова отримав тестовий доступ до повнотекстової електронної бази www.culonline.com.ua, призначеної для користування книгами видавництва ТОВ "Центр учбової літератури" через веб-інтерфейс.

Для входу в систему введіть логін: hnumg, пароль: library на будь-якому комп’ютері в мережі університету та натисніть кнопку ВХІД.

ЦУЛ

Ви матимете доступ до 1160 повнотекстових книг з категорій: аудит, бухгалтерський, кадровий облік (100), фінанси (132), економіка (302), менеджмент (125), маркетинг (29), правова література (125), гуманітарні науки (227), природничі та технічні науки (120).

Ви можете ознайомитися з можливостями системи і прийняти рішення про необхідність її передплати. Свої пропозиції надсилайте до Наукової бібліотеки на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ