ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, розуміючи роль міжнародного співробітництва та важливість входження до загальноєвропейського і світового простору вищої освіти, значну увагу приділяє розвитку міжнародних зв’язків і підтримує їх з багатьма ВНЗ та організаціями ЄС.

Щороку наші студенти, аспіранти та викладачі відвідують країни ЄС, проходять практики, стажування, виступають з доповідями на конференціях.

Щоб ближче познайомитися з історією та культурою країн-партнерів 25 травня в Університеті відбулися урочистості з нагоди святкування дня Європи та дня вишиванки.

Захід розпочали з вікторина на знання ЄС для усіх присутніх. В Червоному холі університету панував по-справжньому піднесений настрій, а студенти, слухачі курсу польська мова, гості заходу залюбки долучилися до вікторини.

Продовжив захід дефіле в українських національних костюмах та національних костюмах іноземних країн, громадянами яких є студенти Університету.

Відкрили захід ректор Університету – Володимир Миколаєвич Бабаєв та Генеральный консул Республіки Польща у Харкові, почесний доктор Університету пан Януш Яблонський.

Після привітального слова Генеральний консул Республіки Польща у Харкові – пан Януш Яблонський долучився до церемонії нагородження сертифікатами кращих студентів курсу «Польська мова» та нагородження цінними подарунками переможців вікторина на знання ЄС.

Продовжили святкування Дня Европи у бібліотеці українсько-польського культурно-освітнього центру, де директорка Центру, професор кафедри історії та культурології – Любов Миколаївна Жванко презентувала новий проект за підтримки Генерального консульству Республіки Польща у Харкові та запросила до співпраці в новому навчальному році всіх бажаючих, у тому числі присутніх на заході директорів українсько-польських центрів чотирьох інших ВНЗ Харкова.

Всі присутні перегляну серію відеороликів про ЄС та Польщу, як одну з країн ЄС.

Дякуємо усім, хто долучився до святкування!!! Запрошуємо до перегляду кінофільмів польською з початком наступного навчального року!

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ