1

2

3

4

5

ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, розуміючи роль міжнародного співробітництва та важливість входження до загальноєвропейського і світового простору вищої освіти, значну увагу приділяє розвитку міжнародних зв’язків і підтримує їх з багатьма ВНЗ та організаціями ЄС.

Щороку наші студенти, аспіранти та викладачі відвідують країни ЄС, проходять практики, стажування, виступають з доповідями на конференціях.

Щоб ближче познайомитися з історією та культурою країн-партнерів 25 травня в Університеті відбулися урочистості з нагоди святкування дня Європи та дня вишиванки. 

Захід розпочали з вікторина на знання ЄС для усіх присутніх. В Червоному холі університету панував по-справжньому піднесений настрій, а студенти, слухачі курсу польська мова, гості заходу залюбки долучилися до вікторини. 

Продовжив захід дефіле в українських національних костюмах та національних костюмах іноземних країн, громадянами яких є студенти Університету.

Відкрили захід ректор Університету – Володимир Миколаєвич Бабаєв та Генеральный консул Республіки Польща у Харкові, почесний доктор Університету пан Януш Яблонський. 

Після привітального слова Генеральний консул Республіки Польща у Харкові – пан Януш Яблонський долучився до церемонії нагородження сертифікатами кращих студентів курсу «Польська мова» та нагородження цінними подарунками переможців вікторина на знання ЄС.

Продовжили святкування Дня Европи у бібліотеці українсько-польського культурно-освітнього центру, де директорка Центру, професор кафедри історії та культурології – Любов Миколаївна Жванко презентувала новий проект за підтримки Генерального консульству Республіки Польща у Харкові та запросила до співпраці в новому навчальному році всіх бажаючих, у тому числі присутніх на заході директорів українсько-польських центрів чотирьох інших ВНЗ Харкова.

Всі присутні перегляну серію відеороликів про ЄС та Польщу, як одну з країн ЄС.

Дякуємо усім, хто долучився до святкування!!! Запрошуємо до перегляду кінофільмів польською з початком наступного навчального року!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 197 гостей та користувачі відсутні