фото МиАВ рамках співпраці ХНУМГ імені О.М. Бекетова із Департаментом освіти Харківської міської ради 10 травня 2017 року завідувач кафедрою менеджменту і адміністрування д.е.н., професор Новікова М. М. і к.е.н., доцент Волкова М.В. взяли участь в засіданні районного методичного об’єднання вчителів економіки та географії Основ'янського району Харківської міської ради за темою «Результативність участі учнів ЗНЗ району в інтелектуальних конкурсах та змаганнях у 2016-2017 навчальному році».

Провідні викладачі розповіли про науково-освітній потенціал університету, презентували можливі форми співпраці Університету із загальноосвітніми школами в рамках підготовки учнівською молоддю наукових робіт Малої Академії Наук України, а також підвищення професійної компетентності вчителів. Представники кафедри менеджменту і адміністрування обговорили перспективи співробітництва шкіл та кафедри в рамках роботи гуртка «Юний менеджер-економіст», який є спільним проектом кафедри та Комунального закладу «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної ради».

Професор Новікова М.М. запропонувала вчителям шкіл науково-методичну підтримку щодо проведення уроків економіки для старшокласників на базі ХНУМГ імені О.М. Бекетова, програма яких найближчим часом буде розроблена науково-педагогічним колективом кафедри менеджменту і адміністрування спільно з вчителями економіки.

Університет запрошує до співпраці райони м. Харкова і Харківської області з метою розвитку учнівської молоді та сприяння свідомому вибору професії. Звертаєтесь в центр доуніверситетської освіти і кар’єри ХНУМГ імені О.М. Бекетова: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., (057) 707-32-63, (057), 707-30-22.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ